Kontorilõunad

NB: Selle nädala buffee menüü leiad siit: http://www.lantsh.ee/menuu/ ja grill menüü siit http://www.lantsh.ee/station-grill-menuu/

Lõunat on võimalik tellida läbi kullerfirmade WOLT, Mychef, Takeout, Tellitoit ,kus on olemas meie station-grill menüü. Samuti võid helistada ka otse meile tel nr: 6545008 või 56457180. Otse helistades võid tellida buffee menüüst ( info üleval nädala menüü all) ja ka grill-station menüüst!

9-healthy-snacks-officeLantsh aitab teil  töötajate eest hoolitseda, tuues kohale tervislikumad lõunaroad. Üldiselt vajub inimene nö “talveunne” kohe pärast seda kui ta on lõuna ära söönud. Seepärast on oluline , et töötajal on võimalus valida menüü, mis annaks energiat ja hoiaks ärkvel. Nii on ka töö produktiivsus parem ja töötajal kergem enesetunne.

  • Sinu töötaja muretseb vähem oma tervise pärast!

Peale lõunasööki, ei tunne ta ennast kehvasti ega süüdi , et on toitnud valesti. Keskendub rohkem töö kvaliteedile, kui enda kritiseerimisele. Tervsilikult süües tõuseb meeleolu, mis aitab töötajal muuta oma suhtumist ettenähtud ülesannetesse.

  • Pakkudes tervislikumat  lõunamenüüd, näitad töötajatele et hoolid neist!

Täna on töötaja juba palju teadlikum, kuidas hoida oma tervist. Teadlikud töötajad valivad, mida söövad ja kust seda saab. Kui sinu kontor pakub head valikut tema menüüsse, siis võib see olla üheks oluliseks valikuks töökoha säilitamise või kandideerimise osas. Samuti on sul sellega võimalus edastada töötajatele sõnum, et sa hindad ja investeerid inimestesse.

  • Kontorilõunad aitavad töötajatel omavahel astuda suhtlusse!

On olukordi, kus inimesed tööl ei suhtle teineteisega või kui tuleb uus töötaja, keda oleks vaja kuidagi mõnusalt sulandada meeskonda. Kontoris lõunatamine on üks väga hea viis, kuidas seda kõike teha ja leida endale tööjuurest mõttekaaslasi ja sõpru. Ei ole midagi meeldivamat tööjuures, kui  pingevabas  õhkkonnas kohaletoodud toidu nautimine üheskoos.

Kui sul tekkis mõni hea mõte , kuhu või kuidas lõunat tellida, siis võid ka meile krijutada oma soovist: